Bariyer Sistemleri - Hilal Kepenk
17036
page-template-default,page,page-id-17036,bridge-core-2.4.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-23.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17502

Bariyer Sistemleri

Kollu bariyerler site, plaza, otopark vb. giriş-çıkış noktalarında araç kontrollü girişi sağlamak ve yabancı araçların girişini engellemek amacıyla kullanılan bariyer sistemidir. Farklı sistemlere olan entegrasyon altyapısı ile otopark sistemleri otomasyonunda da kullanılmaktadır. Kullanımı, montajı kolay olup, bir o kadar da sağlam yapısı ile güvenlidir.

Mantar bariyerler, park sorununun yoğunlukla yaşandığı yerlerde, insan geçişini  engellemeyen, araç çarpmalarına karşı çok iyi mukavemet sağlayan sistemlerdir. Yoğun güvenlik gerektiren yerlerde, bina ve tesis ana giriş kapılarında, AVM, elçilik ve konsolosluklarda, banka müdürlüklerinde, limanlar, rafineriler, cezaevlerinde kullanıldığı gibi, kamu kurumlarının yayalaştırma projelerinde kullandığı, araç trafiğine kapatılan cadde ve sokaklarda kullanılan yerden çıkan 2-16 bariyerli hidrolik ya da pnömatik silindir sistemlerdir.

Yol kesici bariyerler, yolun genişliğine ve güvenlik seviyesine göre ebatları değişen;  5, 10, veya 15 tona yakın ağırlığa sahip, kullanıcının isteğine bağlı olarak sistemin kurulu olduğu yolu araç geçişlerine kapatan ve kontrolünü sağlayan elektronik kontrollü hidrolik sistemdir. Yüksek güvenlik ihtiyacı olan iş merkezi, plaza, AVM, askeri üsler, kritik resmi kuruluşlar, konsolosluklar gibi noktalarda her türlü suikastı önlemek, bomba saldırılarını engellemek için etkili çözümlerdendir.

 

HİLAL OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ, Otomatik Kepenk ve ona bağlı Poliüretan Dolgulu Alüminyum Kepenk, Ekstrüzyon Alüminyum Kepenk, Ekstrüzyon Gözlü Alüminyum Kepenk, Poliüretan Dolgulu Galvaniz Kepenk, Galvaniz Çelik Kepenk, Mikrodelikli Galvaniz Çelik Kepenk üretimini son sistem teknoloji, profesyonel çalışma, kaliteli hizmet prensibi ile sizlere hizmet vermektedir.

 

HİLAL OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ, Otomatik Kepenk imalat ve montajını İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası bölgelerinde hızlı ve seri olarak yapmaktadır. Ayrıca İstanbul İl sınırları dışında da hizmet vermektedir. Siz Değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için WEB SİTEMİZİN ”BİZE ULAŞIN” sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.